مته تیز کن | DR02

Drill Re-sharpening Machine

технические характеристики продукта :

دستگاه های مته تیز کن در مدل های معمولی جهت تیز کردن مته های استاندارد و در مدل های دیگر مته مرغک، خزینه، دوپله و تخت را به آسانی و در کمتر از 20 ثانيه تيز می کند.
این مته تیز کن ها از لحاظ سایزبندی در رنج های 3 تا 13 میلیمتر، 3 تا 20 ميليمتر (معمولی و پنج کاره) و 13 تا 50 ميليمتر ارائه میگردند.
این دستگاه ها دارای یک موتور تکفاز و به صورت رومیزی می باشند و قابلیت تیز کردن مته های HSS و HSS-Co با سنگ CBN موجود روی دستگاه می باشند، همچنين با تغيير سنگ به SDC می توان مته های الماس یا همان تنگستن کارباید را تیز کرد.

plugin.setaak.buybutton
products.sharing
media.product.imagealternatetextformat.details
در حال بارگیری محصولات...
 

  نقد و بررسی

 

دستگاه های مته تیز کن رومیزی در سایز های مختلف 2 تا 13، 3تا20 برای مدل تک کاره و 3 تا 20 برای مدل پنج کاره و سایز 13تا50 نیز برای مته های با دنباله مخروطی ارائه می شوند. بدین صورت که مدل تک کاره فقط مته های استاندارد و مدل پنج کاره مته های استاندارد، مرغک، خزینه، دوپله و تخت را تیز می کند. زاویه سر مته از 90 تا 150 درجه قابل تنظیم است و طول مته هیچ گونه محدودیتی ندارد. همچنین داخل جعبه دستگاه یک کیف حاوی تعدادی کولت و فشنگی متناسب با سایز و مدل دستگاه وجود دارد که اپراتور میتواند با انتخاب آنها انواع مته را به راحتی و در کوتاهترين زمان ممکن تیز کند.

 

 

  فیلم

 

 

reviews.write

reviews.write.description

reviews.existingreviews
5 امتیاز
مته تیز کن را خریداری کردیم اونهم مانند فرز تیز کن بسیار سریع و خوب مته ها رو تیز کرد , موتور با کمترین صدا کار میکنه, هیچگونه لرزشی مشاهده نمیشه و در حال استفاده هستیم.
0
0
reviews.reply

سلام، روز بخیر
سپاس از خرید شما. خوشحالیم که از محصول راضی بودید. موفق و پیروز باشید.