مته تیز کن پنج کاره | DR02-20F

Five Unity Drill Re-Sharpening Machine

مشخصات :

دستگاه های مته تیز کن در مدل های معمولی جهت تیز کردن مته های استاندارد و در مدل های دیگر مته مرغک، خزینه، دوپله و تخت را به آسانی و در کمتر از 20 ثانيه تيز می کند.
این مته تیز کن ها از لحاظ سایزبندی در رنج های 3 تا 13 میلیمتر، 3 تا 20 ميليمتر (معمولی و پنج کاره) و 13 تا 50 ميليمتر ارائه میگردند.
این دستگاه ها دارای یک موتور تکفاز و به صورت رومیزی می باشند و قابلیت تیز کردن مته های HSS و HSS-Co با سنگ CBN موجود روی دستگاه می باشند، همچنين با تغيير سنگ به SDC می توان مته های الماس یا همان تنگستن کارباید را تیز کرد.

در حال بارگیری محصولات...
 

  نقد و بررسی

 

دستگاه های مته تیز کن رومیزی در سایز های مختلف 2 تا 13، 3تا20 برای مدل تک کاره و 3 تا 20 برای مدل پنج کاره و سایز 13تا50 نیز برای مته های با دنباله مخروطی ارائه می شوند. بدین صورت که مدل تک کاره فقط مته های استاندارد و مدل پنج کاره مته های استاندارد، مرغک، خزینه، دوپله و تخت را تیز می کند. زاویه سر مته از 90 تا 150 درجه قابل تنظیم است و طول مته هیچ گونه محدودیتی ندارد. همچنین داخل جعبه دستگاه یک کیف حاوی تعدادی کولت و فشنگی متناسب با سایز و مدل دستگاه وجود دارد که اپراتور میتواند با انتخاب آنها انواع مته را به راحتی و در کوتاهترين زمان ممکن تیز کند.

 

  فیلم

 

 

نظر خودتان را بنویسد