چسب آناروبیک

چسب آناروبیک (Anaerobic Glue)، چسب های صنعتی هستند که به صورت تک جزئی می باشند و در غیاب هوا (خلأ) و مابین دو سطح فلزی سخت می شود و اضافه چسب باقی مانده، در مجاورت هوا سخت نشده، به راحتی قابل پاک کردن است. سمی بودن آن ها  از دیگر خانواده اش کمتر است و بوی ملایم و نامطبوعی دارند و برای فلزات، خورنده نیستند. انواع مختلف چسب آناروبیک دارای غلظت، استحکام و تحمل دمایی متفاوت هستند. همچنین جنس آن ها دارای سطوح فعال، نیمه فعال و غیر فعال بوده و بر اساس نوع چسب، زود تر یا دیرتر و یا با استفاده فعال کننده عمل می نمایند.

چسب ستاک معمولا جهت اتصال ساختاری استفاده می شود که بیشتر جهت اتصال فلز به فلز، فلز به شیشه و به مقدارکمتر جهت چوب و پلاستیک استفاده می گردد. و در صنایع مختلفی از جمله هوا فضا، خودرو سازی، نفت و گاز، نظامی و… کاربرد دارند. و در ظروف پلی اتیلن با حجم های 20 ، 50 ، 250 گرمی و یا بیشتر نگهداری می شوند. همچنین وجود هوا در این ظروف ضروری است به طوری که قابل نگهداری در دمای اتاق و با درب بسته، به مدت حداقل یکسال می باشند. برای اطلاعات بیشتر با شماره ی 09102296673 تماس بگیرید.

چسب لاک ست به طوری کلی به 3 دسته تقسیم بندی می شوند:

- چسب قفل کننده، برای ایمنی و محکم نگه داشتن پیچ و مهره ها یا قفل کنندگی آن ها، که در اثر ارتعاش یا بار های ضربه ای به مرور باز می شوند، قابل استفاده است. چسب قفل کننده در رزوه استفاده می شود و از خوردگی جلوگیری نموده و آب بندی نیز می کند. و پس از چسباندن یا سخت شدن ، امکان بازکردن پیچ ، مهره یا رزوه با ابزار های معمولی وجود دارد.

- چسب آب بندی کننده (نشت بندی)، در اتصالات رزوه ای و لوله ها برای آب بندی و یا برطرف کردن احتمال نشتی (نشت بندی) بکار می رود و بر خلاف نوار تفلون یا خمیر و... در اثر ارتعاش، اتصال باز نشده و نشتی نخواهد داشت. محل اتصال ایجاد شده با چسب واشر ساز، از خوردگی محفوظ مانده و تا زمان باز کردن (با ابزار معمولی) خواص خود را حفظ می کند.

- چسب آب بندی سطوح یا چسب واشر ساز، برای درز بندی کامل دو صفحه فلزی و فلانچ ها به کار می رود به نحوی که پس از روی هم قرار دادن دو صفحه، کلیه ناصافی ها را پر کرده و بهترین درز بندی را به وجود می آورد. همچنین باقیمانده چسب واشر ساز، در محفظه داخلی سخت نشده، و بدون ایجاد مزاحمت یا آلودگی از آن خارج می شود.

 • چسب قفل کننده

  چسب قفل کننده برای ايمنی قطعات و محکم نگه داشتن پیچ، رزوه و مهرها یا قفل کنندگی آنها، که احتمالا یا دائما در اثر ارتعاش یا بار های ضربه ای به مرور باز می‌شوند، استفاده می‌شود. این چسب‌ها در رزوه استفاده شده و از خوردگی جلوگیری نموده و آن را نیز آب بندی می‌کند. با انتخاب صحیح چسب قفل کننده از نوع لاک ست، پس از چسباندن یا سخت شدن آن، امکان باز کردن یپچ، مهره یا رزوه به آسانی با ابزار های معمولی وجود دارد.

  ...
 • چسب آب بندی

  چسب آب بندی کننده در اتصالات رزوه ای و لوله ها برای آب بندی یا برطرف کردن احتمال نشتی یا همان نشت بندی، برای اتصال های موقت و دائمی بکار می روند. اتصال این چسب ها بر خلاف نوار تفلون یا خمیر و کنف در اثر ارتعاش، باز نشده و نشتی نخواهد داشت. محل اتصالی که توسط چسب آب بندی کننده ایجاد شده از خوردگی محفوظ مانده و تا زمان باز کردن با ابزار های معمولی خواص خود را حفظ می کند.

  ...
 • چسب آناروبیک - آب بندی سطوح

  ● آب بندی سطوح
  واشرساز لاک ست برای درزبندی کامل دو صفحه فلزی و فلانچ ها بکار می رود ، بنحويکه پس از روی هم قرار دادن دو صفحه، کلیه ناصافی ها را پر کرده و بهترين درز بندی را بوجود می آورد. اضافه چسب باقیمانده در محفظه داخلی، سخت نشده و بدون ایجاد مزاحمت يا آلودگی از آن خارج می شود.

 • چسب آناروبیک - نگهدارنده

  ● گروه نگهدارنده
  نگهدارنده لاک ست برای نصب قطعات استوانه ای (محوری)، چرخدنده ، چرخ زنجير ، بوش ، بلبرينگ و . . . در هوزينگ يا بر روی شافت استفاده شده و با استحکام عالی حتی موجب اتصال دائمی می گردند، چسبهای اين گروه بهترين جايگزین برای انطباقات پرسی و حتی دقيق بوده و برای قطعاتی که در جای خود لق شده است نيز مناسب است.

 • چسب یو وی

  چسب هاي یو.وی ( لاک ست ) بصورت تک جزئی و بدون حلال است و برای چسباندن قطعات از جنس شیشه، مواد مصنوعی و فلزات که نیاز به عدم اثرگذاری چسب ( قطعات شفاف ) یا تولید و مونتاژ سریالی ( سخت شدن سریع ) دارند استفاده می شود.
  ● مزایا:
  1-تک جزئی
  2-استفاده آسان
  3-سریع سخت شونده
  4-سخت شدن در دمای محیط
  5-غلظت کم مواد آلاینده در محیط کار
  6-درجه حرارت پایین در طول زمان سخت شدن
  ● یو.وی مایع
  یو.وی مایع لاک ست با پایه اکرلیک برای اتصال کلیه قطعات از جنس شیشه، مواد مصنوعی شفاف به یکدیگر و یا فلزات، سرامیک و مواد مصنوعی غیر شفاف مناسب است. این محصول با تابش نور مرئی و یا نور لامپ های هالوژن ( بدون نیاز به نور UV ) قابل سفت شدن می باشد.

 • چسبهای آناروبیک یو وی

  چسب هاي یو.وی ( لاک ست ) بصورت تک جزئی و بدون حلال است و برای چسباندن قطعات از جنس شیشه، مواد مصنوعی و فلزات که نیاز به عدم اثرگذاری چسب ( قطعات شفاف ) یا تولید و مونتاژ سریالی ( سخت شدن سریع ) دارند استفاده می شود.
  ● مزایا:
  1-تک جزئی
  2-استفاده آسان
  3-سریع سخت شونده
  4-سخت شدن در دمای محیط
  5-غلظت کم مواد آلاینده در محیط کار
  6-درجه حرارت پایین در طول زمان سخت شدن
  ● یو.وی آناروبیک
  یو وی آناروبیک تک جزئی است و مناسب تولید سریالی قطعات و مواردی که نیاز به سفت شدن سریع چسب هست ، می باشد. همچنین برای قطعات هم محور ، بوش ، بلبرینگ و شافت از جنس فلزی ، فلز به شیشه ، شیشه به لاستیک ، شیشه به سرامیک و شیشه به شیشه مناسب است.

  ...