فرز تیز کن | MI01

ENd-Mill Re-Sharpening Machine

مشخصات :

دستگاه های فرز تیز کن نسل جدیدی از دستگاه های ابزار تیز کن یونیورسال می باشند که با طراحی خاصی که دارند امکان تیز کردن انواع فرزهای دوپر، سه پر و چهار پر را در کوتاهترین زمان ممکن و در چند مرحله محیا می سازند. بر روی دستگاه یک عدد سنگ SDC جهت تیز کردن فرز های تنگستن کارباید (الماس) وجود دارد که می توان در صورت نیاز با خرید و جایگزین کردن با سنگ CBN جهت تیز کردن فرز های HSS و HSS-Co نیز از آن استفاده کرد. این دستگاه دارای یک موتور برقی تکفاز و به صورت رومیزی طراحی شده و قابلیت تعمیر و نگهداری به راحتی وجود دارد.

در حال بارگیری محصولات...
 

  نقد و بررسی

 

این دستگاه ها در سایز های مختلف 2 تا 12 ، 4تا20 ، 12تا32 و در دو مدل 9 فیکسچر و 24 فیکسچر ارائه می شوند بدین صورت که مدلهای 24 فیکسچر دقت و کیفیت بالاتری نسبت به مدلهای 9 فیکسچر دارند. همچنین اين دستگاه ها قابلیت تیز کردن زاویه براده برداری، زاویه پشت و زاویه جلوی فرز را دارند. داخل جعبه دستگاه یک کیف حاوی تعدادی کولت متناسب با سایز و مدل دستگاه وجود دارد که اپراتور میتواند با انتخاب فیکسچر و کولت مناسب انواع فرز را به راحتی تیز کند.

 

  فیلم

 

 

reviews.customerpictures

نظر‎های کاربران
آیا این نظر مفید بود؟
۱
۰
MI01
سلام
تقریبا یک ماه پیش این دستگاه رو ازتون خریدم خیلی عالی و خوب هست.
آیا این نظر مفید بود؟
۰
۰
کیفیت محصول و خدمات
نحوه کار با فرز تیز کن ها مشکل نیست و به راحتی میشه با آنها کار کرد
ابزار ها بسیار خوب تیز  می شوند و پس از تیز شدن در هنگام براده برداری هم میشه گفت : تمام لبه ها به یک اندازه درگیر می‌شوند و ابزار هم زمان بالایی براده برداری میکنه و کند نمیشه. که این موضوع نشان میده که ابزار خوب تیز شدند
از دو مدل سنگهای ساینده هم استفاده کردم و فرزهای الماس و کارباید  را هم تیز کرد و در هر دو نوع کارایی خوبی داشتند
موتور با کمترین صدا کار میکنه و هیچ لرزشی نداره
زوایای فرز خوب هستند , پس از کار علایم سوختن نوک فرز مشاهده نمیشه
نظر خودتان را بنویسد