قلاویز زن برقی

Electric Taping Machine TAP01

مشخصات :
خرید محصول
اشتراک گذاری
دستگاه قلاویز زن برقی تکفاز و دارای سروو موتور
تصویر قلاویز زن برقی
تصویر قلاویز زن برقی
عنوان فایل حجم نسخه دانلود
راهنمای قلاویز زن TAP راهنمای قلاویز زن tap.pdf 1000 KB بهار 1402
در حال بارگیری محصولات...

دستگاه قلاویز زن برقی یعنی یک سرمایه گذاری عالی! در ادامه به شما خواهیم گفت که این دستگاه چه سودی برای شما به ارمغان خواهد آورد و به طور کامل این محصول را به شما معرفی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال یک تحول عظیم در فرآیند تولید هستید، با ستاک همراه باشید.

دستگاه قلاویز زن و شروع تحول بزرگ

دستگاه قلاویز زن به طور کلی جهت قلاویزکاری، حدیده و برقو زنی و سفت کردن پیچ ها استفاده می شود. در گذشته این فرآینده ها با روش های مختلفی صورت می گرفت که شاید در نتیجه کار، کیفیت مورد نظر حاصل نمی شد. از طرفی زمان و هزینه هایی که ما برای این فرآیند صرف می کردیم، در این مرحله از تولید، صرفه ی اقتصادی نداشت.

امروزه این دستگاه جایگزین مناسبی برای روش های سنتی و دیگر روش ها می باشد. چرا که این دستگاه با سهولت در استفاده، افزایش بهره وری، کاهش زمان تولید، کاهش شدید هزینه ابزار های مصرفی را به همراه دارد. و این یعنی سود که توسط این دستگاه برای شما حاصل خواهد شد.

بهترین نوع قلاویز زن کدام است؟

قلاویز زن به طور کلی به 3 نوع برقی، هیدرولیک و بادی تقسیم بندی می شوند که از میان آنها، نوع برقی دستگاه نسبت به بقیه تنوع ها، امکانات و قابلیت های بیشتری دارد.

این محصول از لحاظ سایز بندی قلاویز، قطر 2 تا 48 میلیمتر را پشتیبانی می کند و قابل استفاده برای انواع استاندارد های میلیمتری و اینچی می باشد. و با استفاده از سروو موتور برقی و از طریق صفحه ی نمایشگر، قابلیت انجام انواع تنظیمات مانند کنترل گشتاور، سرعت و عمق قلاویزکاری را  به سادگی دارا می باشد. قلاویز زن برقی همچنین به دو نوع با قابلیت روانکاری و بدون قابلیت روانکاری، تقسیم بندی می شوند. که در آینده به طور جامع و تخصصی به شرح این دو نوع خواهیم پرداخت.

جمع بندی

دستگاه های قلاویز زن ستاک در صنایع مختلف از جمله ماشین سازی، قالبسازی، ساخت قطعات تیراژی صنایع لوازم خانگی، نظامی، خودرو، غذایی، داروسازی، الکتریکی و الکترونیکی و همچنین ساخت و مونتاژ انواع قطعات کوچک و بزرگ فلزی و غیر فلزی قابل استفاده و کارگشا است.
در حال حاضر، قلاویز زن برقی، تحولی عظیمی در تولید قطعات با کیفیت بالا و زمان تولید کوتاه ایجاد کرده است به طوری که با بالا بردن راندمان تولید و کاهش استفاده از ابزار مصرفی منجر به کاهش هزینه ها در روند تولید شده، و سهم به سزایی در قیمت تمام شده کالا ها دارد.

نظر خودتان را بنویسد

اگر پرسش یا نظری دارید ثبت کنید و امتیاز بگیرید.